Цікаві факти про волейбол

Цікаве про волейбол

Не зважаючи на відносно недовгу історію, сьогодні волейбол дуже популярна гра серед командних видів спорту. У світі за популярністю волейбол поступається лише футболу. Саме тому ми підготували добірку цікавих фактів про цю веселу гру.

1. Волейбол з'явився відносно недавно. Його винахідником вважають Вільяма Моргана, викладач фізичного виховання, який вперше в 1895 році запропонував своїм учням нову гру.
2. Спочатку для гри використовували тенісну сітку та баскетбольний м’яч, а число учнів які були залучені в грі не обмежувалось. Нову гру Вільяма Морган назвав «мінтонет» і лише через рік вона одержала нову назву — «волейбол».

Буддійські монахи грають волейбол

3. У 1900 році був створений перший, спеціально розроблений м'яч для цього виду спорту. До цього в грі як правило використовували баскетбольний м'яч.
4. Колись волейбол грали тільки в закритому приміщенні, а пляжний волейбол з'явився лише у 1920-х в Каліфорнії.
5. Хоча в 1924 році волейбол був продемонстрований в якості неофіційного заходу під час Олімпійських ігор в Парижі, він не був введений як офіційний вид спорту на олімпіаді аж до 1964 року. А пляжний волейбол визнали олімпійським видом спорту лише в 1996 році.
6. Волейбол доволі фізично виснажливий вид спорту, адже кожен гравець команди за гру робить понад 250 стрибків.