Правила сайту

Ми дозволяємо безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті factday.net , цитувати та копіювати матеріали при умові посилання на наш сайт. Водночас забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів чи їх фрагментів з метою комерційної реалізації без згоди адміністрації сайту.

Ми надаємо вам можливість брати участь у дискусіях на нашому сайті, включаючи коментарі, рекомендації, точки зору та ін. Будь-яка інформація, яку ви надаєте стає надбанням громадськості і може бути використаним нами.

Ми не несемо відповідальність за особисту інформацію, яку ви надаєте у коментарях і не зобов’язані видаляти та редагувати будь-який з ваших коментарів. Ми залишаємо за собою право зберігати надіслані вами повідомлення, у тому числі в служби підтримки, можливе збереження і обробка цих повідомлень для відповідей на запитання і подальшого вдосконалення функціонування сайту factday.net. Для зв'язку з Користувачем з питань роботи сайту може використовуватися адреса електронної пошти надана Користувачем.

Думки, висловлені користувачами сайту, не слід ототожнювати з поглядами адміністрації. Адміністрація сайту factday.net не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення на сайті несе користувач, який їх розмістив. Також адміністрація сайту factday.net не зобов’язується висловлювати свою позицію стосовно матеріалів ресурсу та коментарів на ньому.

Коментарі, що розміщуються на сайті, повинні бути інформативними і по суті матеріалу.

У коментарях забороняється:

  • Використовувати ненормативну (нецензурну) лексику (якщо ваші думки неможливо висловити без матерних слів - швидше за все, ці думки зовсім не варто виражати);
  • Ображати в коментарях інших відвідувачів, людей та організації також образи - не привід для обговорення;
  • Додавати коментарі, що мають рекламний характер та додавати коментарі, які розпалюють міжнаціональну, релігійну чи іншу ворожнечу;
  • Адміністратори залишають за собою право видаляти будь-які коментарі , що не відповідають зазначеним вимогам. Адміністратори сайту не коментують свої дії і не обговорюють їх з користувачами.

    Незнання цих правил не звільняє від необхідності їх дотримання. Розміщення будь-якого коментаря на сайті factday.net, або використання матеріалів factday.net – означає автоматичну згоду з цими правилами і враховує,що дані правила можуть змінюватися. Зміни, що вносяться, публікуються на цій сторінці.

    З питаннями, щодо правил сайту Ви може зв'язатися з нами використовуючи e-mail: info@factday.net