Цікаві факти про Олександра Македонського

Олександр Македонський цікаві факти

Олександр Македонський, відомий також як Александр Великий був відомим полководцем і царем Македонії. Його вважають одним з найуспішніших військових командирів який змінив вигляд стародавнього світу і тому ми підібрали для вас найцікавіші факти про цю історичну постать.

1. Олександр Македонський прийняв престол коли йому виповнилось всього двадцять років. Його батька Філіпа було вбито і син Олександр став спадкоємцем трону.
2. Протягом свого життя в результаті грандіозних завоювань Олександр був також відомий як цар Персії, єгипетський фараон та король Азії.
3. В юному віці Олександр Македонський був учнем відомого філософа Аристотеля, який навчав його у віці від 13 до 16 років.
4. Після того як Олександр став на престол Греції він продовжив виступи проти Перської імперії та вже після десяти років боїв з персами відбулась найбільш відома битва Александра Великого при Гавгамелах. Це вирішальний бій з армією царя Дарія III в результаті якого було знищено Перську імперію.
5. Він був дуже амбітною людиною і прагнув завоювати весь світ. Він навіть зайшов в Індію, але в результаті виснажливого, довготривалого походу і великих втрат було вирішено повернути армію назад. Та зрештою військо Александра Великого ніколи не було переможеним.
6. Александр Великий заснував понад 70 міст в стародавньому світі і більш як 20 з них назвав Александрія.

Імперія Македонського

7. Олександр Македонський провів своє військо на відстань близько 18 000 кілометрів від дому та створив імперію яка охопила понад 32 мільйони квадратних кілометрів.
8. Методи вторгнення війська Олександра Македонського були настільки успішними, що й досі у військових академіях по всьому світі вивчаються деякі з його тактик.