Цікаві факти про богиню Венеру

Все про богиню Венеру

Міфологія яскраво показує погляди людства на шляху пізнання навколишнього світу та самих себе. Завжди кохання займало особливе місце в житті людини і саме тому ми підібрали для вас найбільш цікаві факти про міфічну римську богиню Венеру, відому також як Афродіта в грецькій міфології, яка символізує любов, красу та плодючість.

1. Як зображено на відомій картині Сандро Боттічеллі "Народження Венери", богиня піднялась з піни морської, але мало хто знає що є також і другий варіант міфу в якому Венера вилупилась з яйця.
2. Афродіта є матір'ю Ероса, який також відомий як Купідон. Батько Купідона згідно з римською міфологією крилатий посланник богів Меркурій.
3. У Венери був незвичний транспорт. Вона пересувалась на колісниці запряженій лебедем.

Астрономія Пояс Венери

4. Венера мала пояс, який наділяв кожного хто його надіне неймовірною привабливістю. На честь цього артефакту названо астрономічне явище Пояс Венери — смуга помаранчево-рожевого кольору яка з'являється на світанку або заході сонця.
5. Афродіта була одружена з богом війни Аресом відомим також як Марс. Цей союз символізував гармонію між жіночим і чоловічим початками.
6. В шлюбі з Марсом Венера народила п'ять дітей серед яких брати Фобос (страх) та Деймос (жах). Також Марс і Венера є батьками богині Гармонії, яка символізує згоду та щасливий шлюб.
7. В честь богині створено знамениту мармурову скульптуру Венеру Мілоську, яка експонується в Луврі, Париж. До речі автор статуї досі невідомий.