Цікаві факти про поцілунки

Цікаве факт про поцілунки

Всім знають, що поцілунок це прояв любові, однак мало кому відомо що він заставляє наше серце битись швидше, провокує викид в кров адреналіну, підвищує тиск та спалює калорії. Сподіваємось наша добірка фактів підштовхне вас більше цілуватись.

1. Поцілунки в людському суспільстві відіграють досить важливу роль і дисципліна яка займається вивченням їх психологічних та фізіологічних особливостей називається філематологія.
2. Середній вік в Україні для першого справжнього поцілунку 13 років, а у Великій Британії 14.
3. Як це не дивно, але поцілунки властиві далеко не для всіх культур. Наприклад в Японії,Тайван, і Китаї, та в Кореї цілуватись на публіці є взагалі недопустимим. Саме тому в Японських фільмах актори майже ніколи не цілуються.
4. Пристрасний поцілунок запускає в мозку аналогічні хімічні процеси, як стрибок з парашутом і може спалити до 10 калорій.

Харків пам'ятник закоханих

5. Коли двоє людей цілуються, вони передають один одному понад 10 мільйонів бактерій, зазвичай майже 99% з яких не представляють небезпеки.
6. Оскільки чужі бактерії провокують виникнення антитіл та стимулюють імунну систему, імунологи назвали цей процес «перехресною імунізацією». Таким чином поцілунки не тільки приємні, а й корисні для здоров'я.
7. Найдовший зафіксований поцілунок тривав понад 58 годин.
8. Тварини також можуть цілуватись, наприклад собаки, коні та навіть дельфіни також цілуються, але їх поцілунки дещо відрізняються від людських.
9. Томас Едісон є автором першого фільму в якому з'явився поцілунок. Стрічка тривалістю пів хвилини вийшла у світ 1886 року і називається«Поцілунок».
10. Якщо говорити про кінематограф то не можна оминути увагою також фільм «Дон Жуан» 1926 року, який є рекордсменом по поцілунках їх тут нараховується 191.
11. Як це б кумедно не звучало, але сьогодні в YouTube найчастіше шукають відео уроки «Як правильно цілуватись».