Цікаві факти про морську свинку

Цікаве про морську свинку

Морські свинки були одомашнені понад п'ять тисяч років тому в Південній Америці і використовувались як джерело їжі, а також в релігійних обрядах і в народній медицині.

1. Історично склалось, що морська свинка зіграли велику роль в медицині Південної Америки. В Андах де західна медицина або відсутня, або їй просто не довіряють навіть сьогодні, морська свинка використовується при лікуванні артриту.
2. Морські свинки не мають нічого спільного зі свинями, а називаються вони скоріш за все так оскільки у випадку небезпеки чи коли їм щось не подобається верещать як поросята.

Джозефоартігазія Josephoartigasia monesi

3. Предком морської свинки вважається доісторичний гризун Джозефоартігазія (Josephoartigasia monesi), який важив понад тонну і був завдовжки близько трьох метрів.
4. Морські свинки дуже швидко розвиваються, вони народжуються переважно вкриті хутром та з відкритими очима і вже за день після народження вони можуть куштувати рослинну їжу.
5. Зуби у морських свинок постійно ростуть і тому ці пухнасті тваринки весь час щось гризуть і жують для того щоб сточувати їх.
6. Важко повірити, але в деяких районах Перу, Еквадору та Колумбії морських свинок розводять як курей і з них готують різноманітні страви.
7. Морські свинки дуже соціальні тварини, і по-справжньому щасливі тільки тоді, коли вони разом з іншими морськими свинками. Тому краще утримувати цих домашніх улюбленців хоча б парами.