10 цікавих фактів про фільм «Титанік»

Цікаве про фільм Титанік

Свого часу Титанік був найбільшим туристичним лайнером. Страшний випадок стався 15 квітня 1912, в результаті зіткнення пасажирського лайнера з айсбергом він дуже швидко пішов на дно. Загинуло понад півтори тисячі пасажирів та членів екіпажу, лише 708 людей врятувалось. На основі цих трагічних подій з'явився однойменний фільм Джеймса Кемерона «Титанік», який поправу вважають одним з найбільш романтичних за всю історію кіно.

1. З фільмом «Титанік» пов'язано досить багато цікавих фактів і перш за все багато кого цікавить скільки обійшлась кінострічка своїм творцям. Якщо розглянути остаточні витрати, то кожна хвилина готової картини коштує близько одного мільйона доларів.
2. Малюнок, на якому зображена Роуз, зробив власноруч сам Джеймс Кемерон і до речі саме його рука, а не рука Леонардо Ді Капріо з'являється в кадрі. Автором всіх інших малюнків з альбому головного героя також є Джеймс Кемерон.

Квиток на Титанік

3. Практично жодний фільм не обходиться без кіноляпів. Винятком не став і «Титанік». У фільмі є епізод де капітан лайнера Сміт заварює чай в пакетику. 1912 року, коли відбувались події фільму, таким чином чай ще не додумалися пакувати.
4. Дуже багато фінансів пішло на те, щоб максимально передати красу та неймовірну розкіш на кораблі. Це і не дивно адже найдорожчий квиток першого класу на Титанік коштував 4350 доларів, що сьогодні еквівалентно близько 75 тисяч доларів. Це був лайнер подорож на якому могли собі дозволити дійсно тільки найбільш успішні люди того часу.

Знімальний майданчик на пляжі Розаріто

5. У фільмі було використано макет в натуральну величину, який збудували на пляжі Розаріто який находиться на північному заході Мексики, а більшість сцен, де герої перебували у воді, знімались в басейні глибиною близько одного метра. Задня частина макета була зведена на гідравлічній платформі, завдяки якій імітувалось затоплення корабля.
6. Під час зйомки сцени, коли лайнер приймав практично вертикальне положення, на знімальному майданчику було залучено майже сто каскадерів, які падали вниз. Для того щоб остаточно відзняти цю сцену було зроблено аж 10 дублів.

Знімальний майданчик фільму Титанік

7. Пальто Роуз у фінальних сценах, коли корабель йде на дно, було на декілька розмірів більше. Це було зроблено для того, щоб зробити героїню більш тендітною та вразливою.
8. Кейт Уінслет на зйомках фільму була одною з небагатьох акторів, які відмовились від використання гідрокостюму, через що вона навіть отримала пневмонію. Акторка дійсно мерзнула на знімальному майданчику і тому сцени за її участі виглядають настільки реалістичними.
9. Неймовірно емоційна сцена в якій Роуз дякує Джеку, за своє спасіння є повністю імпровізацією акторів.
10. За всі три години фільму Джек жодного разу не сказав «Я кохаю тебе», а Роуз вимовила цю фразу лише один раз в кінці фільму.