Цікаві факти про серіал «Друзі»

Факти про серіал «Друзі»

Мало кому не відомі імена Джої, Чендлер, Росс, Рейчел, Моніка і Фібі. Комедійний серіал «Друзі» в 1990-х був одним з найуспішніших телешоу у всьому світі і досі його показують у різних країнах. «Друзів» шість раз нагороджували премією Еммі, а усього було 44 номінації, також серіал отримав Золотий глобус та нагороди Гільдії акторів.

1. В кожному епізоді «Друзів» хоч раз згадується слово «друзі».
2. На момент прем'єри серіалу актори Метт Леблан, Девід Швіммер, Ліза Кудроу, Меттью Перрі та навіть Дженніфер Еністон були настільки не популярні та маловідомі, що серіал розкручували завдяки Кортні Кокс, яка на той момент вже засвітитись у серіалі «Сімейні зв'язки».
3. Епізоди серіалу, крім кульмінацій, знімались перед живою авдиторією. Сміх за кадром справжній, оскільки серії знімались у присутності до трьохсот шанувальників.
4. Хоч події серіалу відбуваються в місті Нью-Йорк, телешоу жодного разу там не знімалось.
5. Фонтан у вступній заставці насправді знаходиться не на Манхеттені та навіть не в Нью-Йорку. Насправді сцену знімали на ранчо Warner Brothers в місті Бербанк, штат Каліфорнія.

Брюс Вілліс в «Друзях»

6. Брюс Вілліс знявся у декількох серіях «Друзів», оскільки програв парі Меттью Перрі під час спільних зйомок у фільмі «Дев'ять ярдів». І хоч весь гонорар Брюс віддав на благодійність він також отримав премію Еммі за кращу роль у якості запрошеної зірки.
7. В «Друзях» взяли участь актори які озвучують «Сімпсонів». Зокрема бойфренда Фібі, який за сюжетом виїхав в Мінськ, зіграв Генк Азарія, який озвучує Апу та Мо . Також в «Друзях» знялись Гаррі Ширер, який озвучив Смітерса та містера Бернса і Деніел Кастелланета, який озвучує Гомера Сімпсона.
8. Багато цікавих фактів про другорядного актора Джеймса Майкла Тайлера, який в серіалі «Друзі» зіграв менеджера кафе Гантера. Його затвердили на роль тому, що він єдиний з претендентів вмів користуватись еспресо-машиною, а також Джеймс від природи брюнет і для зйомок у серіалі кожного тижня протягом десяти років йому доводилось вибілювати волосся.
9. Персонаж Гантер до другого сезону не мав ім'я, а актор який його зіграв Джеймс Майкл Тайлер до четвертого сезону підчас зйомок серіалу паралельно працював у кав'ярні.
10. Ліза Кудроу, яка зіграла Фібі насправді страшенно боялась качку, яка за сценарієм жила у Джо та Чендлера.
11. Персонаж серіалу Фібі завагітніла оскільки Ліза Кудроу на момент зйомок дійсно була вагітна.
12. Дженніфер Еністон умудрялась одночасно брати участь у трьох проектах одночасно. Вона одночасно знімалась у серіалі «Друзі», у фільмі «А ось і Поллі» та комедії «Брюс всемогутній».
13. Марсель (англ. Marcel) - екзотична мавпочка яка жила у Росса насправді дівчинка і її звати Кеті. Після зйомок у серіалі вона стала справжньою зіркою і навіть знялась у фільмі разом з Жан-Клодом Ван Даммом.
14. Назва першого, пілотного епізоду серіалу «The Pilot» (Пілот), а останнього — «The Last One» (Останній).
15. Останній епізод серіалу «Друзі» приніс телекомпанія NBC понад сімдесят мільйонів доларів. Хвилина реклами під час трансляції епізоду коштувала чотири мільйони доларів. За різними підрахунками останній епізод під час прем'єри подивилось понад 52 мільйонів людей.