Найнебезпечніші тварини світу

Найнебезпечніші тварини на Землі

Як ви гадаєте, які найнебезпечніші тварини на Землі? Акули? Змії? Леви? Звичайно відповідь залежить від того, як ви визначаєте небезпеку. Людина яка проживає наприклад в Києві практично немає жодних шансів стати жертвою гіпопотама чи крокодила, однак піддається загрозі нападу безпритульних собак.

Коли до нас потрапила статистика скільки людей гине від тварин, кожного року, то ми відверто здивуєтесь, адже цю істоту ми бачимо практично кожного літнього вечора, незалежно від того де ми знаходимось на природі чи в себе в дома. Це комарі.

Топ найнебезпечніших тварин

Вони з'явились в Юрську епоху, близько 175 мільйонів років тому. Від них страждали безліч доісторичних істот, включно з динозаврами. Сьогодні об'єктом їх полювання дуже часто стає людина. Коли справа доходить до вбивства людей, ніяка інша тварина навіть близько не наближується до жахливої статистики цих невеликих та на перший погляд абсолютно безпечних істот.
Виникає логічне питання: Що робить комарів такими небезпечними? Відповідь криється в тім, що вони переносять безліч небезпечних захворювань, найгіршим серед яких є малярія, яка щорічно вбиває понад 500000 людей. Також комарі можуть переносити енцефаліт та гарячку денге, які без належного лікування також призводять до летальних випадків.
Сьогодні у світі налічується більше ніж 2500 видів комарів, які зустрічаються практично по всьому світі, за винятком Антарктиди. В пік сезону розмноження кількість комарів може перевершити чисельністю всіх інших тварин на Землі, окрім мурах та термітів.
На щастя в Україні заразитись малярією від комарів майже не можливо однак, варто пам'ятати про цю загрозу коли ви збираєтесь подорожувати до екзотичних країн.