Цікаві факти про Францію

Цікаве про Францію

Франція це країна з величезною історією, романтичними місцями та високою модою. Багато в кого Франція асоціюється лише з Ейфелевою вежею, Парижем, та жаб'ячими лапками, але тут набагато більше цікавинок. Пропонуємо вам добірку фактів про цю прекрасну та найбільш відвідувану країну в світі.

1. Франція є третьою за величиною державою Європи, вона за розмірами поступається лише Україні та Росії, але колись їй були підконтрольні території за величиною понад 8% землі у всьому світі.
2. Зі всіх країн, які святкують День незалежності, 26 незалежні від Франції та саме тому сьогодні в Африці живе більше людей, які розмовляють по-французьки ніж в самій Франції.
3. В давнину Париж був спочатку кельтським поселенням, яке свого часу було захоплене римлянами і називалось Лютеція.

Замок Шамбор

4. На французькій землі більше замків ніж будь-де у світі. Сьогодні їх нараховується 4969 і за різними оцінками майже стільки ж не збереглось до наших днів.
5. Всупереч розповсюдженій думці, у Франції Наполеона не вважали дуже низьким оскільки на той час він був навіть вищим середнього француза, за різними даними його зріст становив 169 см.
6. З 1814 до 1830 року прапором Королівства Франція був повністю білий стяг.
7. В 1886 році Франція на честь незалежності, подарувала США статую Свободи яка сьогодні є символ Нью-Йорка і гордістю країни.
8. Франція — перша країна, де ввели номерні знаки.
9. У Франції є кав'ярні, де відвідувачі, які не говорять «привіт» і «дякую», за каву платять дорожче.
10. Як не дивно, але французький поцілунок, самі французи називають англійським.