Цікаві факти про Німеччину

Цікаве про Німеччину

Навіть сьогодні точаться суперечки, щодо історичних подій у яких свого часу Німеччина відігравала ключові ролі, проте зараз незаперечним є той факт, що Німеччина — одна з кращих країн Європи та світу. Пропонуємо вам добірку цікавих фактів про цю розвинену країну.

1. В різні етапи історії столицями Німеччини окрім міста Берлін були Франкфурт-на-Майні, Аахен, Веймар, Нюрнберг, Регенсбург та Бонні.
2. Місто Берлін в 9 разів перевищує розміри Парижу, а також тут більше мостів, ніж у Венеції.
3. Німеччина є батьківщиною найвідоміших у світі композиторів зокрема Бетховена, Мендельсона, Баха, Штрауса та Брамса.
4. Хоч цар Росії, король Англії, та імператор Німеччини були кузенами, це не завадило їм розв'язати Першу світову війну.
5. Після Першої світової війни в Німеччині, була дуже складна демографічна ситуація, оскільки залишилось так мало чоловіків, що лише третина жінок могли знайти чоловіка.
6. Борг Німеччини після Першої світової війни був еквівалентний 96 тисяч тонн золота.
7. Фанта (Fanta) виникла в Німеччині, оскільки під час Другої світової війни в нацистській Німеччині практично перестали імпортувати кока-колу.

Берлін з космосу

8. Східна та Західна Німеччини навіть сьогодні з космосу виглядають по-різному, оскільки використовуються різні типи вуличних ліхтарів.
9. Нацистське вітання рукою в Німеччині є кримінальним злочином та карається позбавленням волі.
10. З 1989 по 2009 рік, в Німеччині через брак дітей було закрито близько двох тисяч шкіл.
11. 2014 року в Бразилії Німеччина вперше виграла чемпіонат світу з футболу як єдина країна. Три попередні рази, чемпіонат світу вигравала Західна Німеччина.
12. Сьогодні з бюджету на оборону в Німеччині витрачається менше грошей ніж в США витрачають на домашніх тварин.
13. Мало кому відомо, що популярний фастфуд гамбургери отримали свою назву на честь міста Гамбург яке знаходиться в Німеччині.
14. Не безпідставно багато хто асоціює Німеччину з пивом. Перша пивоварня з'явилась в Баварії ще у 1040 році. Сьогодні в Німеччині варять понад п'яти тисяч сортів пива. Крім того тут проходить найбільший у світі, та грандіозний за масштабами фестиваль пива Октоберфест.