Цікаві факти про іслам та мусульман

Цікаве про іслам та мусульман

Сьогодні в багатьох людей сформувалось стереотипне ставлення до ісламу та мусульман. Сьогодні українців, які сповідують цю релігію не так багато і тому ми вирішили підібрати для вас найбільш цікаві факти про іслам та мусульман.

1. Сьогодні іслам є другою за величиною релігією, а також варто відзначити, що кількість мусульман постійно збільшується. Це релігія яка найшвидше зростає в світі.
2. Багато хто помилково ототожнює поняття «араб» та «мусульманин». Мусульмани - послідовники релігії іслам, а араби це етнічна групою людей, коріння яких походить з території Аравійського півострова. Сьогодні лише близько 15% мусульманського населення в світі, є арабами.
3. Найбільше мусульман в республіці Індонезія, за різними підрахунками тут проживає близько 200 мільйонів людей які сповідують іслам. За Індонезією по чисельності слідує Пакистан, Індія та Бангладеш.
4. Іслам сурово обмежує форму одягу для жінок, а також мусульманам забороняється їсти свинину та вживати алкоголь. Є навіть мусульманська версія ляльки Барбі яка називається «Fulla».

Лялька Fulla

5. Згідно з Кораном мусульмани мають молитися п'ять разів на день.
6. Кожний дорослий мусульманин, якщо він фізично та матеріально здатний, має хоч раз у житті здійснити паломництво в Мекку.
7. За різними прогнозами до 2050 року кількість людей, що сповідують іслам буде рівна кількості християн.
8. Вже сьогодні в Україні налічується понад два десятки мусульманських духовних організації та зареєстровано більше ніж 600 мусульманська громада.