Цікаві факти про жінок та дівчат

Цікаве про жінок та дівчат

Мало хто з чоловіків може з впевненістю сказати, що знає все про жінок. Жінка завжди була музою, вона надихає на неймовірні подвиги та завжди залишається загадкою, яку чоловіки намагаються розгадати багато віків.

1. В 1909 році в США вперше в світі відсвяткували день жінки (англ. Women's Day). Восьме березня, або день жінки задумувалось спочатку як комуністичне свято жінок робітниць та його ініціатором була Соціалістичної партії Америки. За сприяння СРСР в 1977 році це свято отримало статус міжнародного.
2. За дослідженнями істориків високі підбори спочатку носили чоловіки, жінки почали їх носити, щоб виглядати більш незалежними та мужніми. Стародавні греки і римляни незалежно від статі також носили взуття на високій платформі. Туфлі на високих підборах вже у 1660 році носив король Франції Людовик XIV, а каблук на деяких з них перевищував десять сантиметрів.
3. Неодмінним атрибутом жіночої косметички є помада. Помаду застосовували ще у стародавньому Єгипті, на той час до її складу входили яйця комах та перетерта риб'яча луска. Сьогодні для її виготовлення звісно використовуються інші інгредієнти, але незмінним залишається те що жінки суттєву кількість помади з'їдають. За життя при постійному використанні жінка з'їдає понад два кілограми помади.
4. Відомим фактом є те, що жінки живуть довше за чоловіків. Це явище простежується по всьому світі. Є припущення, що причиною цього може бути те, що жінки, як правило більш схильні вести здоровіший спосіб життя. Але також вчені припускають, що жіноче тіло, особливо тих жінок, які народили дитину, природно, краще пристосоване до боротьби з хворобами.

Марина В'язовська

5. Український математик Марина В'язовська вирішила проблему, над якою вчені ламали мізки декілька століть. У 2016 році вона розв'язала задачу укладання куль у 8-вимірному просторі а також є співавтором розвязання у 24-вимірному. Раніше задачу вдавалось розвязати лише максимум до трьох вимірного простору. Це справжній прорив у сучасній математиці.
6. Валентина Терешкова — перша жінка космонавт. Також до її заслуг належить і те що вона є єдиною жінкою яка самостійно здійснила космічний політ. Як не дивно народилась Валентина в сім'ї колгоспників вихідців з Білорусії, росла без батька, а спочатку працювала закрійницею на заводі.
7. Олімпійські ігри проводились ще в античні часи. Жінки були вперше допущені до участі в Олімпійських іграх в 1900 році.
8. Жінки краще розрізняють смак їжі, оскільки на язику жінки більше смакових рецепторів.
9. Переважна більшість найбагатших жінок у світі успадкували свої гроші або від чоловіка або від батька. У всьому світі жінки заробляють близько 18 трильйонів доларів, а витрачають понад 28 трильйонів.
10. Незаперечним залишається той факт, що українки найгарніші.