10 цікавих фактів про ожиріння

Цікаві факти про ожиріння

Сьогодні дуже багато людей страждає від надмірної ваги. Ожиріння викликає безліч небезпечних захворювань та порушує природні ритми внутрішніх органів. Що саме і скільки їсти ,звісно ,виключно ваша справа, але пам'ятайте, що завжди необхідно мати міру.

1. Ще у давньогрецькій та єгипетській медицині ожиріння класифікували, як медичний розлад.
2. Ожиріння є глобальною проблемою людства, сьогодні в світі більше людей страждає від ожиріння ніж від голоду.
3. В США один з трьох громадян має проблеми з зайвою вагою і не дивно, адже середньостатистичний американець з'їдає понад десять кілограмів цукерок в рік.

3 стадії ожиріння

4. Згідно з дослідженнями Університету в Техасі люди, які постійно вживають газовані солодкі напої, на 70% більше страждають зайвою вагою ніж ті, хто надає перевагу каві та чаю з цукром.
5. Сумарна зайва вага американців сьогодні майже два мільярди кілограмів.
6. Парадоксально, але в заможних країнах лишня вага є більшою проблемою серед бідніших та менш освічених верств населення, а в бідних навпаки.
7. Частково причиною збільшення проблеми надмірної ваги у світі є погіршення якості харчових продуктів. Відтак, куряче м'ясо в результаті виведення найбільш продуктивних порід та зміни специфіки вирощення курей сьогодні містить на 260% більше жиру ніж 50 років тому.
8. Щоб спалити калорії, які ми отримуємо в результаті поїдання порції картоплі фрі, біг маку та кока-коли вам буде потрібно йти протягом семи годин без зупинки.
9. Люди, які регулярно снідають та обідають в кафе та ресторанах у двічі більше ризикують набути ожиріння, ніж ті, які їдять дома.
10. Правильна дієта батьків до зачаття дитини відіграє важливу роль в здоров'ї малюка.