Цікаві факти про Губку Боба Квадратні Штани

Все про Губку Боба

Дивовижно, але вже понад 15 років світ спостерігає за життям Губки Боба, який живе в ананасі та працює кухарем, товаришує з морською зіркою і доглядає за домашнім улюбленцем равликом. Це дійсно великий період для шоу, яке обертається навколо такого простого сюжету тому ми підібрали для вас 10 цікавих фактів про Губку Боба Квадратні Штани.

1. Придумав Губку Боба Стівен Хілленберг ще в середині дев'яностих років. На той час Стіве був викладачем біології в інституті океанології.
2. Над створенням будь-якого мультсеріалу працює безліч людей, це клопітка і тривала робота. Для того, щоб зробити одну серію про Губку Боба, яка триває 11 хвилин, витрачається близько дев'яти місяців.
3. Спочатку ім'я головного героя було Хлопчик-Губка (англ. Sponge Boy) і крім того він був круглої форми.
4. Сквідвард насправді восьминіг, а не кальмар. Його зображують з шістьма кінцівками лише для того, щоб було легше його анімувати.
5. Актор Том Кенні, який озвучує Губку Боба одружений з актрисою, що озвучує комп'ютер Планктону Карен.
6. За історію мультсеріалу безліч зірок брали участь в озвученні персонажів, серед яких співачка Пінк та Джонні Депп.

Права Губки Боба

7. Згідно з водійськими правами, Губка Боб Квадратні Штани народився 14 липня 1986 року, тобто йому більше ніж 30 років.
8. Також в одній з серій показано водійські права пана Крабса, де вказано його день народження — 30 листопада 1942 року, йому понад 75 років.
9. На честь головного героя мультсеріалу Губки Боба в 2010 році назвали новий вид грибів — Spongiforma squarepantsii.
10. Для того щоб передивитись усі 189 епізодів мультсеріалу вам доведеться витратити 3780 хвилин, або 63 години.