Цікаві факти про Гріфінів

Найцікавіше про Гріфінів

Сатиричний мультсеріал «Гріфіни» в оригіналі називається «Family Guy», що у перекладі з англійської «Сім’янин». Творці франшизи «Сімпсони» неодноразово звинувачували «Гріфінів» у плагіаті. Зокрема Пітер фігурує в серії «Сімпсонів» у списку злочинців розшукуваних за плагіат, а також в епізоді де Гомеру за допомогою чарівного гамака вдалось створити безліч своїх клонів і Пітер Грифін з'являється серед них. Але попри це «Гріфіни» дуже популярний мультсеріал як у США так і по всьому світі.

1. На створення одного епізоду «Гріфінів» витрачається близько 2 мільйонів доларів, а на його створення йде близько року. Не секрет що створюється кілька епізодів відразу.
2. Майже кожен епізод має дві версії: одна для DVD і одна для телебачення.
3. Parents Television Council (Батьківська рада з телерадіомовлення) назвали «Гріфінів» «Найгірший телешоу Тижня» понад 40 разів.
4. Після другої відміни телешоу «Гріфіни», понад 100 тисяч шанувальників підписали петицію, щоб повернути його в ефір.
5. При створенні голосу Кріса Гріфіна за основу було взято голос маніяка-вбивці Буффало Білла з трилеру «Мовчання ягнят».

Пітер та півень Ерні

6. У Пітера Гріфіна є запеклий ворог, сцени бійок з яким періодично з'являються у різних епізодах і як не дивно це величезний півень. Ворожнеча почалась з того що Ерні, а саме так звати півня, дав Пітеру прострочений купон.
7. У шафі Кріса мешкає жахлива мавпа, яка дуже його лякає. До речі, повне ім'я Кріса Christopher Cross Griffin (Крістофер Крос Гріфін).
8. Бонні Свенсон, дружина друга Пітера Джо, була вагітна протягом майже семи років.
9. Лоїс Гріфін спочатку була блондинкою. У пілотному епізоді «Гріфінів» Лоїс з'являється зі світлим волоссям.
10. Одним із найбільш неординарних персонажів серіалу є Стьюї. Цікавим фактом є те, що за сюжетом йому всього рік і дев'ять місяців.