Всі цікаві факти про Сімпсонів

Цікаві факти про Сімпсонів

Всім відомо що «Сімпсони» найвідоміший мультсеріал у всьому світі. Його показують у понад 100 країнах світу, «Сімпсони» вшанувалися двадцять одною статуеткою Еммі та з двохтисячного року мають власну зірку в Голлівуді на Алеї слави. Ми навіть уявити не можемо скільки зусиль докладено при створенні серіалу, але відомо, що над його створенням працює понад 200 аніматорів у Лос-Анджелесі та в Південній Кореї.

1. Імена головних героїв взяті з сім'ї Метта Гроунінга: Ліза і Меггі — імена сестер, Гомер — ім’я батька, Мардж — ім’я матері. Винятковим є тільки ім'я Барт, яке є анаграмою від «brat» (не слухняний хлопчисько, розбишака). Повне ім'я Барта Bartholomew JoJo «Bart» Simpson.
2. Гомеру - залежно від епізоду 36, 38 або 39 років, Мардж - 34, наймолодшій Меггі - рочок, Барту - 10, а Лізі - 8 років.
3. В арабській версії «Сімпсонів», ім’я Гомера — Omar Shamshoom (Омар Шамшум) і він полюбляє газовані напої замість пива.

Красті та Гомер

4. Спочатку клоуна Красті не задумували, як окремого персонажа, він був створений в якості другої таємничої особистості Гомера.
5. У зачісці Барта постійно 9 чубчиків.
6. У героїв серіалу тільки по чотири пальці на руці. Оскільки п'ятий палець в мультиплікації особливої ролі не відіграє, то економиться багато часу, якщо його не малювати. П'ять пальців має тільки Бог. Ця особливість притаманна не тільки Сімпсонам, з цієї ж причини по чотири пальці на руках у Гріфінів.
7. Коронний вигук Гомера «D'Oh!» включена до Оксфордського словника англійської мови. А у сценарії «Сімпсонів» замість вигуку просто вказується — «роздратовано хрюкає».

D'Oh!

8. В поліцейському відділку висить мапа Спрингфілда, але насправді це копія карти середньовічного Константинополя.
9. І хоч в США понад 30 міст називається Спрингфілд, місто де відбуваються події мультсеріалу вигадане. Метт Гроунінг в інтерв'ю журналу Smithsonian 2012 року обмовився, що місто Спрингфілд назване на честь міста Спрингфілд в штаті Орегон.
10. До «Сімпсонів» було запрошено понад пів тисячі зірок, для озвучення персонажів. Сьогодні «Сімпсонам» належить рекорд Гіннеса за найдовший мультсеріал і за серіал в якому фігурувала найбільша кількість знаменитостей.
11. Засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж також з'явився в епізоді «Сімпсонів». Голос Ассанж було записано телефоном з еквадорського посольства Великобританії, де йому надали притулок.
12. У повнометражному анімаційному фільмі «Сімпсони в кіно» — на одному з бігбордів написана фраза російською мовою: «Вчися говорити англійською або забирайся!».
13. Компанія Фокс є власником прав на мультсеріал «Сімпсони» до 2082 року.

Барта на обкладинці журналу Тайм

14. 1998 року журнал Time визнав Барта Сімпсона одним з найвпливовіших людей століття.
15. Якщо дивитись всі епізоди «Сімпсонів» без реклами та сну вам знадобиться близько 8,5 днів.