Цікаві факти про Доктора Хауса

Цікаве про серіал «Доктор Хаус»

Серіал «Доктор Хаус» в оригіналі «House M.D.» один з найбільш популярних телесеріалів у всьому світі. Вісім років та вісім неймовірних сезонів принесли головним акторам шалену популярність, а серіал отримав безліч престижних премій, серед яких два Золотих Глобуси, премії Еммі та Пібоді та ще 28 перемог та 66 номінацій.

1. Повне ім'я актора, який зіграв найвідомішого лікаря у світі — Джеймс Г'ю Келам Лорі. І хоч він володіє відмінним американським акцентом, народився Г'ю у Великобританії в місті Оксфорд.
2. У п'ятому сезоні Г'ю Лорі заробляв близько $ 400 000 за епізод, це робить його одним з найбільш високооплачуваних акторів на телебаченні.

Г'ю Лорі в «Друзях»

3. 1998 року, на той момент маловідомий актор Г'ю Лорі зіграв епізодичну роль джентльмена в літаку у серіалі «Друзі».
4. Г'ю Лорі багатогранна і творча особистість окрім зйомок він відмінно володіє музичними інструментами, серед яких піаніно та саксофон, а також грає в групі «Band From TV» та «Copper bottom band».
5. Доктор Грегорі Хаус був створений на основі Шерлока Холмса. Цікавим є те, що Холмс, у свою чергу, був створений як прототип доктора Джозеф Белл, який відмінно ставив діагнози.
6. Хаус проживає у будинку під номером 221B. Це також своєрідне посилання до Шерлока Холмса, який в Лондоні проживав за адресою Бейкер-стріт 221B.
7. Дженніфер Моррісон, яка грає доктора Камерон, насправді блондинка.
8. Для зйомок серіалу було використано понад тридцять пар кросівок фірми Nike, які стали специфічною візитівкою Хауса.
9. Кел Пенн, який зіграв роль Лоренса Катнера 2009 року в інтерв'ю для авторитетного журналу Entertainment Weekly заявив, що його персонажа автори змушені були вбити, оскільки він вирішив покинути телешоу, щоб піти працювати в адміністрації Барака Обами заступником директора в Білому домі у відділі зв'язків з громадськістю.

Шевченко в «Доктор Хаус»

10. У серіалі також фігурує Україна та Кобзар, зокрема у тринадцятій серії восьмого сезону Хаус бажав одружитися з українкою та навіть повісив на стіну портрет Тараса Шевченка.