Цікаві факти про Чарлі Чапліна

Факти про Чарлі Чапліна

Мало того, що Чарлі Чаплін перший всесвітньо відомий комік, він сьогодні один з небагатьох людей своєї епохи, яких все ще згадують та напряму асоціюють з німим кіно. Саме тому пропонуємо вам 10 цікавих фактів про Чарлі Чапліна.

1. Далеко не всім відомо що колись комедійні фільми за участю Чарлі Чапліна вважались низькопробним гумором та морально сумнівною формою розваги.
2. Чаплін був затятим перфекціоністом і коли працював над створенням своїх короткометражних фільмів він знімав величезну кількість дублів. У фільмі «City Lights» (Вогні великого міста) актриса Вірджинія Черрілл змушена була зіграти в одній зі сцен аж 342 дублі. Їй необхідно було сказати всього два слова: «Квітка, сер», але Чаплін наполягав, щоб вони прозвучали саме так, як він цього хотів. До речі, після появи звукового кіно Чарлі Чаплін навіть сам писав музику до своїх фільмів.
3. Хоч ставлення до Чарлі Чапліна було досить неоднозначним, він став першим актором який з'явився на обкладинці журналу «Time» 1925 році.

Чарлі Чаплін в «Time»

4. Оскільки Чарлі Чаплін знімався тільки в чорно-білих фільмах, більшість людей вважали, що він мав карі очі. Насправді колір його очей блакитний.
5. Через те, що Чапліна підозрювали у зв'язку з комуністами, його відбитки були демонтовані з алеї слави в Голлівуді і на жаль сьогодні їх місцеперебування невідоме, вони вважаються втраченими.
6. Чарлі Чаплін народився 16 квітня 1889 року в Лондоні, на чотири дні пізніше від народження Адольфа Гітлера.
7. Королева Єлизавета II посвятила Чарлі Чапліну в лицарі, коли йому було 85 років.

Пам'ятник Чапліну у мсті Веве, в Швейцарії.

8. Хоч Чарлі Чаплін практично половину свого життя прожив в США, громадянства він так і не отримав. А в 1953 році через відмову прийняти громадянство він був депортований з країни. Решту свого життя він доживав у невеличкому містечку Веве, що в Швейцарії.
9. За всю кар'єру актора Чапліну, на своїх фільмах, вдалось заробити понад 10 мільйонів доларів.
10. Через чотири роки після смерті Чарлі Чапліна, Український астроном Людмила Георгіївна Карачкіна на його честь назвала астероїд — 3623 Чаплін. Він знаходиться в поясі астероїдів між орбітами Марса і Юпітера.