10 цікавих фактів про вегетаріанство

Десять вегетаріанських фактів

Сьогодні вегетаріанство — це не просто дієта, а стиль життя і специфічна ідеологія яка стала популярна у всьому світі. Що саме їсти і яким продуктам надавати перевагу тільки ваш вибір, ми ж пропонуємо вам тільки факти, які стосуються вегетаріанського способу життя.

1. Вегетаріанство є традиційним протягом багатьох тисячоліть у країнах де розповсюджені індуїзм та буддизм. Наприклад в Індії понад двадцять відсотків населення є вегетаріанцями, оскільки вегетаріанство є частиною релігійних вірувань індуїстів та деяких буддистів.
2. Перше об'єднання вегетаріанців виникло в Англії в 1847 році.

Ліза вегетаріанка

3. Вегетаріанцям часто дорікають що Адольф Гітлер був вегетаріанцем, однак мало хто знає, що до списку вегетаріанців входять Бенджамін Франклін, Махатма Ганді, Леонардо да Вінчі, Ісаак Ньютон та Альберт Ейнштейн.
4. Починаючи з п'ятої серії сьомого сезону мультсеріалу «Сімпсони», після походу в дитячий зоопарк, Ліза не може їсти м'ясо на обід і стає вегетаріанкою.
5. Часто люди не бачать різниці між вегетаріанством та веганством та якщо вегетаріанці не вживають м'ясо то вегани виключають зі свого раціону всі продукти тваринного походження такі як молоко та молочні продукти, яйця, а іноді навіть мед.
6. Правильна вегетаріанська дієта може задовольнити всі потреби людського організму, вдале поєднання різних продуктів дає необхідні амінокислоти, білки та вітаміни.
7. При вегетаріанській дієті вміст раціону рослинного походження тому у людини знижується рівень холестерину, а також вітаміни з овочів та фруктів підвищують імунітет, та запобігати серцево-судинним захворюванням.
8. У понад вісімдесяти відсотках харчових отруєнь причиною є інфіковане м'ясо.
9. Вегетаріанці, які не їдять м'яса, кожного року ратують понад 150 тварин.
10. Однак рослинна їжа бідна на деякі амінокислоти та у ній відсутній вітамін В12, який залучений при кровотворенні та необхідний для нормальної роботи нервової системи. Тому якщо ви вирішили відмовитись від м'яса краще не виключати з раціону яйця та молочні продукти, а тим більше мед.